UNiQ Fakturační systém
CZ | EN | ES

Reference

Naši klienti s UNiQem snídají i večeří

Klienti jsou vždy motorem úspěšné práce. Každý den nás motivují k dalšímu rozvoji, a to i díky tomu, že permanentně používají systém UNiQ. Spousta z nich už si to bez něj nedokáže ani představit. Ostatně, přesvědčte se sami, co o nás napsali.

Portál AUTOiNDEX.cz

Portál AUTOiNDEX.cz

UniQ nám pomáhá s mnoha věcmi. Původně jsme si ho pořídili pouze pro správu kontaktů našich klientů. Při první prezentaci tohoto systému nám však bylo vysvětleno, co vše kromě správy kontaktů umí. Zjistili jsme, že je celkem všestranný. Nyní ho používáme jak ke komunikaci s klienty, k zadávání interních úkolů, tak ke kompletním fakturacím. Už chápeme, proč mu dali jméno UniQ.

Jaroslav Kohoutek - správce portálu

Portál GastroZoom.cz

Portál GastroZoom.cz

Náš portál o gastronomii je novým projektem (2014). Když jsme měli tuto myšlenku, rovnou jsme uvažovali nad nějakým systémem, který nám usnadní naší práci i práci s klienty. Dlouho jsme hledali něco rozumného, až mi nakonec kamarád doporučil, abych vyzkoušel tento systém, že ho nabízejí na jeden rok zdarma. Momentálně jsme v tomto režimu už několik měsíců a program se nám moc líbí a vyhovuje nám. Používáme ho zejména pro řízení našich obchodníků a správu kontaktů. Myslím ale, že postupně začneme využívat celé portfolio funkcí, které UniQ nabízí.

Petr Vopátek - manažer portálu
 

akceprodukce.cz

akceprodukce.cz

Díky systému UniQ máme všechny informace pohromadě a přístup k nim je odkudkoli po webu. Snadno můžeme rozdělit práva k informacím jednotlivým uživatelům tak, že každý může tam, kam potřebuje, a zároveň se nekompetentní člověk nedostane na informace, ke kterým přístup mít nemá. Moc šikovný software. Díky jeho používaní je vše jednodušší. Provoz tohoto softwaru je za velice příznivou cenu.

Michal Vyhnálek

NanoConcept

NanoConcept

Díky software UniQ se nám dařilo lépe skloubit práci našeho týmu. Celá spol. je nyní schopna komunikovat prostřednictvím interní komunikace v tomto systému. Obrovskou výhodou je jeho přístupnost odkudkoliv, kde je internetové připojení. Práce s tímto systémem je snadno pochopitelná a přehledná. Na jednom místě jsme schopni evidovat všechny projekty a zároveň kontrolovat jejich finanční náročnost a průběžné pracovní postupy.

Ing. David Hrazdil